| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26520 |
| Kleur | 26520 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
€139,00
Strak, exotisch en verrassend tactiel – The Focus Arrow is geen gewoon behang, maar een kunstwerk voor je muur. Met een subtiel tribal accent en geometrische precisie creëert dit vinylbehang een krachtig 3D-effect dat zowel modern als warm aanvoelt. De speelse lijnen lijken te bewegen met het licht, waardoor elke ruimte een dynamisch karakter krijgt. Een absolute blikvanger in woon- of werkomgeving.
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26520 |
| Kleur | 26520 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26520 |
| Kleur | 26520 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.