| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26523 |
| Kleur | 26523 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
€139,00
Arte Focus Arrow is het perfecte behang voor een eigentijdse, exotische sfeer. Het unieke 3D-effect en de geometrische vormen zorgen voor een visueel dynamisch patroon. Het vinylbehang biedt een diep reliëf dat elke ruimte een luxe uitstraling geeft, ideaal voor moderne interieurs die een statement willen maken.
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26523 |
| Kleur | 26523 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26523 |
| Kleur | 26523 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.