| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26525 |
| Kleur | 26525 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
€139,00
Arte Focus Arrow combineert een eigentijdse look met exotische elementen. Het vinylbehang met diep reliëf creëert een indrukwekkend 3D-effect, terwijl de geometrische lijnen een dynamische sfeer toevoegen. Perfect voor interieurs die verlangen naar een moderne, luxe uitstraling met een subtiele tribal toets.
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26525 |
| Kleur | 26525 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26525 |
| Kleur | 26525 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.