| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26526 |
| Kleur | 26526 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
€139,00
Arrow is het behang dat geometrische precisie combineert met een subtiele tribal invloed. Het diepe reliëf en het 3D-effect zorgen voor een dynamische uitstraling die je muren tot leven brengt. Perfect voor een interieur met een eigentijdse, exotische flair, waarbij stijl en speelsheid samenkomen.
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26526 |
| Kleur | 26526 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26526 |
| Kleur | 26526 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.