| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26521 |
| Kleur | 26521 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
€139,00
Met Focus Arrow breng je een modern, tribal accent in je ruimte. Het vinylbehang is voorzien van een diep reliëf in geometrische vormen, wat een indrukwekkend 3D-effect creëert. De lijnen die samenkomen in scherpe hoeken geven de kamer een dynamische, exotische sfeer, perfect voor een eigentijds interieur.
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26521 |
| Kleur | 26521 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
| Productnaam | Focus Arrow |
| Artikelnummer | 26521 |
| Kleur | 26521 |
| Samenstelling | Vinylbehang op papier |
| Afmetingen | 10,05 m x 0,70 m (7 m²) |
| Aanzet | Rechte aanzet – 30 cm |
| Lijm | Arte Clearpro of dispersielijm |
| Verwijderbaarheid | Afstripbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.